KONST / Litografier / Färglitografi 15804376

nr 1580 4376

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Par. Signerad, daterad -68. Färglitografi. Bladets mått: yttermått inklusive ram: 99x71 cm

måndag 20 november 2023
kl 19:23:05

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström